Musik i Dalarna finns på Nybrogatan 12 i Falun

Vårt kontor har vanligen öppet mån-fre 10-12, 13-15.
Telefon: 023- 77 40 50, fax 023- 135 40
mail: info@musikidalarna.se

Länsmusikchef Karin Holdar mot abstrakt bakgrund

Karin Holdar

Länsmusikchef
023-77 40 51
karin.holdar@musikidalarna.se

Orkesterchef Eva Erdman i svartvitt mot grå bakgrund

Eva Erdman

Orkesterchef
023-77 40 52
eva.erdman@musikidalarna.se

Producent Unga Musik i Dalarna Theres Vidin i svartvitt

Theres Vidin

Producent Unga Musik i Dalarna
023-77 40 59
theres.vidin@musikidalarna.se

Gustaf Elmelid Bäckström mot svart bakgrund

Gustaf Bäckström Elmelid

Projektledare Unga Musik i Dalarna
023-77 40 65
gustaf.elmelid@musikidalarna.se

Projektledare Annika Nordkvist i svartvitt mot mörk bakgrund

Annika Nordkvist

Projektledare
023-77 40 61
annika.nordkvist@musikidalarna.se

Projektledare Jonas Martinsson i svartvitt mot mörk bakgrund

Jonas Martinsson

Marknadsförare
023-77 40 62
jonas.martinsson@musikidalarna.se

En man

Patrik Björn

Kommunikatör
023-77 40 64
patrik.bjorn@musikidalarna.se

Ekonomichef Marica Hallgren, Musik i Dalarna, i svartvitt

Marica Hallgren

Ekonomichef
070-690 30 10
marica.hallgren@musikidalarna.se

Redovisning och lön Anita Norén Ås i svartvitt mot mörk bakgrund

Anita Norén Ås

Redovisning & lön
023-77 40 55
anita.norenas@musikidalarna.se

Kormästare och husdirigent David Lundblad i svartvitt mot mörk bakgrund

David Lundblad

Kormästare och husdirigent
076-396 94 33
david.lundblad@musikidalarna.se

En kvinna

Yara Jbeli

Husfru

yara.jbeli@musikidalarna.se

Notbibliotikare Cecilia Tegenfeldt i svartvitt mot mörk bakgrund

Cecilia Tegenfeldt

Notbibliotikarie
023-77 40 56
cecilia.tegenfeldt@musikidalarna.se