Musik i Dalarna finns på Nybrogatan 12 i Falun

Vårt kontor har vanligen öppet mån-fre 10-12, 13-15.
Telefon: 023- 77 40 50, fax 023- 135 40
mail: info@musikidalarna.se

Länsmusikchef Karin Holdar mot abstrakt bakgrund

Karin Holdar

Länsmusikchef
023-77 40 51
karin.holdar@musikidalarna.se

Orkesterchef Eva Erdman i svartvitt mot grå bakgrund

Eva Erdman

Orkesterchef
023-77 40 52
eva.erdman@musikidalarna.se

Producent Unga Musik i Dalarna Theres Vidin i svartvitt

Theres Vidin

Producent Unga Musik i Dalarna
023-77 40 59
theres.vidin@musikidalarna.se

Marknadsförare Daniel Garpebring i svartvitt med hipsterglasögon

Daniel Garpebring

Marknadsförare
023-77 40 58
daniel.garpebring@musikidalarna.se

Projektledare Annika Nordkvist i svartvitt mot mörk bakgrund

Annika Nordkvist

Projektledare
023-77 40 61
annika.nordkvist@musikidalarna.se

Projektledare Jonas Martinsson i svartvitt mot mörk bakgrund

Jonas Martinsson

Projektledare & kommunikatör
023-77 40 62
jonas.martinsson@musikidalarna.se

Kormästare och husdirigent David Lundblad i svartvitt mot mörk bakgrund

David Lundblad

Kormästare och husdirigent
076-396 94 33
david.lundblad@musikidalarna.se

Orkestertekniker Lars Vegerfors i svartvitt mot mörk bakgrund

Lars Vegerfors

Orkestertekniker
023-77 40 57
lars.vegerfors@musikidalarna.se

Notbibliotikare Cecilia Tegenfeldt i svartvitt mot mörk bakgrund

Cecilia Tegenfeldt

Notbibliotikarie
023-77 40 56
cecilia.tegenfeldt@musikidalarna.se

Redovisning och lön Anita Norén Ås i svartvitt mot mörk bakgrund

Anita Norén Ås

Redovisning & lön
023-77 40 55
anita.norenas@musikidalarna.se

Produktionsstöd Emma Ekström i svartvitt mot mörk bakgrund

Emma Ekström

Produktionsstöd
023-77 40 53
emma.ekstrom@musikidalarna.se

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.